Ключ відповіді на молитву.

Як молитися так, щоб приходила відповідь?

Якщо ви візьмете найкращу річ і зациклите її на собі, то вона перестане бути корисною, а стане ідолом. Наприклад, коли ви йшли до церкви, ви вмивалися. Чистота - це важливо. Але якщо ми піднесемо чистоту у ранг чогось такого надзвичайно важливого, того, навколо чого має обертатися наше життя, то ми поселимося у ванній кімнаті і не вийдемо звідти. Бо ми перетворимося від людей на когось іншого.

Якщо взяти будь-яку, найкращу річ, зробити з неї ідола, то це спотворить її.

Нам не потрібно перетворити молитву на щось релігійне, неприємне і те,що сприймається тяжким тягарем. Це бажання диявола.

Якщо молитва в нашому житті стала річчю рідкою, неприємною, та тягарем для нас, то давайте переглянемо наш погляд на молитву.

"Задовга надія недуга для серця, а бажання, що сповнюється, це дерево життя." Приповісті 12:13

Ми втомимося, якщо не навчимося молитися так, щоб відповіді приходили на наші молитви.

Коли молитви лишаються без відповіді, життя людини згасає. У такої людини згасає ревність і зникає будь-яке бажання до молитви. Вона відчуває втому від молитви.

Давайте подивимось на молитву з такої точки зору:

Чи дана нам молитва Богом змучити і карати нас? Ні. Це зовсім інше. Це двері до Божої присутності.  Ми входимо в той стан, коли переживаємо і чуємо нашого Господа.

Бог дав нам молитву не для того, щоб ми втомилися, а щоб увійшли до благословіння.

"Закричи до Мене, і Я тобі відповім, і сповіщу тобі велике та сильне, те, чого ти не знав" Єремія 40:3

Для того, щоб ми з вами доторкнулися до надприроднього у нашому житті, є єдиний шлях - це молитва.

Як молитися так, щоб отримувати відповіді від Бога? Треба підкорити себе Богу, свою душу Богу. Конкретні речі: те, що я думаю, те, що я відчуваю, те, що хочу. Коли я в цьому підкоряюсь Богу, Бог починає швидко рухатися в моєму житті. Коли ми не підкорюємось, ми втрачаємо час, самі забираємо своє життя.

0 Comments 2

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *