Як молитися так, щоб прийшла відповідь. 

Як молитися так, щоб прийшла відповідь?
"Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами!" 1-е Петра 5:7
"Упокоріться перед Господнім лицем, і Він вас підійме!" Якова 4:10
Якщо ви покладаєтеся на Бога і чекаєте, щоб Він рухався через вас, то Біблія каже, що робити:
"Упокоріться перед Господнім лицем, і Він вас підійме!"
Переклад Турконяка:
"Упокорте себе перед Господом, і Він піднесе вас." Якова 4:10
Слово "упокорте" означає дію - знижувати, робити меншим. Також, це означає - послаблювати, зменшувати, принижувати, затушовувати, тобто робити себе менш примітним, меншим ніж Бог.
Хоча ж Він і так є більшим!
Питання у тому, який Бог у твоїй голові? Його думка, Його воля вищі для тебе?
Які методи пропонує нам Бог, щоб змирити нашу душу?
Люди кажуть: "серцю не накажеш" . Ще й як накажеш! Коли ти зрозумієш це, то перестанеш бути рабом обставин.
Обставини потрібно змінювати. Але до того, поки ти не зробив роботу над своєю душею, вони будуть непід'ємні для тебе. Це показує нам Біблія на прикладі життя Йосипа. У таких обставинах ти можеш кричати, проклинати, але це нічого не змінить.
Дивлячись на його життя, таке враження, що Йосип був настільки "натягнутий" до низу, що здавалося нічого не зміниться. Але Господь ніби відпустив його і він сягнув такого високого чину, що вище людини у той час не було.
Він продовжував бути м'яким у руках Господа. Він не зняв голови своїм братам, коли міг це зробити. Він став рукою спасіння для всієї своєї сім'ї.  Він не зачерствів до кінця свого життя.
Йосип був на самому дні, а опинився на самому верху - після роботи над душею.
Ми самі себе завжди пробачимо, але є Творець, Який бачить з гори.
Фактично, змирення людини перед Богом - це фокусування  на Господі. Як це зробити?
Лише у молитві. Прямий наслідок змирення - це моя молитва, у якій, я споглядаю Його.
Ми зобов'язані Богом змирити себе перед Ним. І ми зобов'язані це зробити самі. Це єдине, що від мене залежить. Усе інше в Його руках.
Перше, що Христос зробив після Свого хрещення, пішов у пустыню. Його повів туди Дух. У пустині можна споглядати Бога і заглиблюватися у свої мотиви.
Якщо десь є піст, то 100% там є молитва. Бог не закликав до голодування.
"А як постите, то не будьте сумні, як оті лицеміри: вони бо зміняють обличчя свої, щоб бачили люди, що постять вони. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! А ти, коли постиш, намасти свою голову, і лице своє вмий, щоб ти посту свого не виявив людям, а Отцеві своєму, що в таїні; і Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно". Вiд Матвiя 6:16‭-‬18.
Якщо тебе турбує явне, то потрібно приділяти увагу таємному. Лицемірів турбує лише явне. Вони піклуються лише про повагу до себе і ведуть себе відповідно.
Очікуй благословіння головне від Нього.
Потрібно робити духовні вправи - поститись. Слово Боже каже:  "коли поститесь".  Христос не ставить під сумнів, що піст буде частиною життя християн. Бог чекає, що у відповідь на спасіння ми віддамо Йому в служіння свої тіла. Підкорюючи тіло волі Бога ти навчишся підкоряти Йому свою душу.
Піст - це духовна вправа.
Ти тренуєш себе навчитись говорити тверде "ні" своїм бажанням, бо твої бажання протидіють волі Божій. Плоть кричить: "тільки не це ", коли Бог торкається. Треба довіритись Богу, бо Він є люблячий.
Коли ми тренуємо себе, змиряючись, то ми ростимо духовно. Змиренні люди будуть бачити відповіді від Бога, але змирення тренується і практикується, і це завжди наш вибір.
Ми маємо змінювати себе, а це відбувається лише через підкорення.
Не живіть під почуттям провини і нездатності. Змиритяся перед Богом можна крок за кроком, поступово.

0 Comments 2

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *