Молитва покаяння

Дорогий друг,

Прийти до Бога неважко. Для цього не потрібні обряди, ритуали чи певні терміни, вигадані людьми. Достатньо віри в серці.

«Бо якщо устами твоїми будеш сповідувати Ісуса Господом і серцем твоїм вірувати, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся, тому що серцем вірують до праведності, а устами сповідують на спасіння». (Римлян 10:9,10)

Прийти до Бога може кожна людина.

Ісус сказав: «Все, що дає Мені Батько, прийде до Мене; і того, хто приходить до Мене, не вижену геть, бо Я зійшов з небес не для того, щоб чинити волю Мою, а волю Отця, що послав Мене. Воля ж Отця, що послав Мене, є та, щоб з того, що Він Мені дав, нічого не занапастити, але все воскресити в останній день. (Євангеліє від Івана 6:37-39).

Прийти до Бога можна зараз.

Якщо ви вірите у своє серце, що Ісус Христос є Син Божий, помоліться молитвою покаяння прямо зараз:

«Отче Небесний! Я приходжу до Тебе в молитві, усвідомлюючи, що я грішний. Я вірю у Твоє Слово. Господи, прости всі мої гріхи, будь милостивий до мене. Я не хочу жити колишнім життям. Я хочу належати тобі, Ісусе! Увійди в моє серце, очисти мене. Будь моїм Спасителем і Господом. Керуй моїм життям. Я дякую Тобі за те, що Ти чуєш мою молитву, і я вірою приймаю спасіння Твоє. Дякую Тобі, мій Спасителе, за те, що Ти прийняв мене таким, яким я є. Амін.»

Якщо Ви щиро молилися, Бог почув вас і пробачив усі ваші гріхи. Читайте Біблію, служіть Богові, спілкуйтеся в молитві з Богом щодня.

Нехай благословить вас Господь!