Різдвяний адвент

"Адже Ти рятуєш людей смиренних, а тих, у кого очі зухвалі, принижуєш. Ти запалюєш мій світильник; Господь, Бог мій, освітлює мою темряву." Псалми 17:28‭-‬29
Щоб не опинитися посеред таких людей (у кого очі зухвалі), треба, щоб хтось нам підказував. Якщо є те, що відображає нашу зовнішність (дзеркало), є й те, що від ображає наш внутрішній ствн - Слово Боже.
Різдвяний адвент (прихід).
Грудень - місяць особливий. Це місяць перед приходом Різдва. Господь дав нам свята, щоб нам нагадувати по-справжньому важливі речі. Ми не зобов'язані святкувати свята однаково щороку. З роками ми всі змінюємося.
Одні й ті самі речі Господь повторює, щоб ми краще їх зрозуміли.
Царство Боже ми не бачимо явно своїми фізичними очима і не вистачить життя, щоб зрозуміти нашого Бога. Бог нескінченно мудрий, досконалий і святий. І все своє життя ми будемо Його пізнавати.
Все, що ми робимо має обертатися навколо Нього. І для того, щоб Різдво не було тогорічним, ми цього року щоразу на служінні будемо наближатися до цієї дати.
Основне у служінні Богу - чути Його голос, мати з Ним відносини. Саме так Він відрізняє - Його це діти чи ні, тобто - ті, які чують Його голос.
Однією з найвідоміших традицій, що стосуються Адвенту, є «віночок Адвенту» — вінок з ялинкових гілок. Основними кольорами Адвенту під час прикрашання вінків є червоний (як символ крові Христа) та вічнозеленої хвої (символ  вірності Христу і Його вірності).
У вінок уплетено чотири свічки. У першу неділю запалюють одну свічку, в другу — дві і так далі, тобто з кожним днем стає щоразу світліше. У день Різдва Христового запалюють усі свічки, символізуючи тим самим світле свято.
Нам потрібно не тільки читати Біблію, а потрібно розуміти її, бо тоді вона змінює нас. Якщо нам щось незрозуміле, навіть якщо воно нас зворушує, це  не впливає на наше життя.
"І пізнаєте істину і звільнить вас." Звільнить від комплексів, від страху, від рабства.
У першу неділю запалюють першу свічку  - свічку надії. Вона символізує собою пророків, які сповіщали про прихід Месії. Він не прийшов зненацька чи інкогніто.
Якби Христос в одному поколінні сказав про свій прихід, прийшов, створив церкву, люди не зрозуміли б це. Бог знає, що ми мусили осмислити у поколіннях - Хто є Христос.
Для чого ми проходимо адвент щороку? Щоб зрозуміти і осмислити, щоб задати певну атмосферу приходу Христа.
Люди довго чекали приходу Христа. Це була бажана подія. З часу пророка Малахії до пророка Іоана минуло 400 років. Це були серйозні випробування. Не було єдиного Пророка, який вивільнив би Слово Боже. Коли Христос прийшов, у них була маса ідей і напрямків, які по-своєму трактували, як Бог чинить Свою волю у житті людини. Це сталося тому, що Бог замовчав.
Коли Бог мовчить треба щось робити, треба стукати у небо, щоб Бог говорив.
Чи був привід у Бога перестати говорити з людьми? Він багато разів звертався до них, але вони відмовлялися слухати Його. Зовні люди були релігійними, але внутрішньо вони не слухали Бога. Зовні - давали пожертви, святкували свята, а всередині себе казали Богу - ні.
Чи станете ви підтримувати стосунки, коли бачитимите таке відношення до себе?
І ось в цей час, коли у храмі зникли люди, помазані Богом, Ізраїль відчув смак прокляття. Вони вийшли з Його волі.
Господь пророкував, що прийде Той, Хто буде керувати вами справедливо. Але пророцтво не "про сьогодні ", і є спокуса не звертати на нього увагу. На жаль Бог був забутий людьми. Люди забули, що саме Він вивів їх із рабства, зробив іх вільними.
Милість Божа у тому, що Він не забув. Він взяв паузу і знову нагадав про Себе. Тоді, коли Його не шукали, не сподівалися на Нього і не прагнули Його, Він прийшов.
Біблія каже, що не ми Його шукали а Він нас. Він знову посилає Пророка, який каже: "покайтесь".
"Тому Господь Сам дасть вам знака: Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвеш ім'я Йому: Еммануїл." Iсая 7:14
Пророк Ісая жив за 700 років до приходу Христа і пророкує імя, народження, смерть, поховання. Найдрібніші обставини життя Христа було передречено за сотні років.
Ізраіль намалював собі свій портрет Месії, і коли прийшов Справжній Христос, його не прийняли.
Бог суверенний. У Нього немає демократії. Не вийде розказати Йому що Він має нам зробити певним чином.
У людей були свої ідеї стосовно власного благополучия, але не було Божого плану.
Нам потрібно підкоритися Богу і не поспішати робити висновки. Дайте собі час усвідомити, чому Бог проводить нас через це, що Бог від мене хоче. Він милостивий і любить тебе.
Чому Бог мусив так довго чекати? Цілих 400 років.
По-перше - бажання і люди мали визначитися.
Я хочу щоб ми з вами струсгили пил століть і сказали собі істину - Бог сьогодні говорить до нас. І якщо ми не чуємо, то це не означає що Він не говорить. Він по милості продовжує звертатися до нас.
"Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім'я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру." Iсая 9:6
Тобі потрібен мир, гармонія? Він - Князь миру. Тобі потрібна впевненість у майбутньому? Він - Отець вічності. Тобі потрібна порада? Він - найкращий, Дивний Порадник.

0 Comments 2

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *