Євангелізаційне служіння

Євангеліє – добра звістка.

Євангеліє – добра звістка. Це новина про те, що Ісус Христос прийшов на землю і взяв на себе гріхи людей. Гріхи кожної людини. Якщо чесно подивитися на своє життя, то видно, що кожна людина грішить. Це почалося ще з Адама та Єви в Едемському саду. Біблія каже, що покарання за гріх – смерть. Але замість нас на жертву за наші гріші був принесений Ісус Христос. І кожен, хто приймає цю жертву, кається у своєму гріху, отримує виправдання у досконалому. Виправдання тому, що за його гріх заплачено ціну. Людина перестає бути рабом гріха і може жити повноцінним і радісним життям з милості Бога.

“Поділи з голодним хліб твій, і бідних, що блукають, введи до дому; коли побачиш голого, одягни його, і від єдинокровного твого не ховайся”. (Ісая 58:7)

Служителі нашої Церкви служать Господу, несучи Добру Звістку на вулицях міста.

Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до місії “Нести Євангеліє людям” особистою участю, фінансами, допомогою у благодійності, а також у молитві та спілкуванні.
Євангелізаційне служіння спрямоване на спільну систематичну євангелізацію. Запрошуємо долучатися. Через ваші слова може докорінно змінитись життя людини.

 
 
 
 
 

Поделиться:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn