Служіння

У церкві організовано різні служіння як духовного, і соціального характеру. Проповіді залучають багатьох людей своєю силою, жвавістю та є відповіддю на реальні життєві ситуації. Служіння Левитів через хвалу і поклоніння допомагає людям входити в Божу присутність. Церкву регулярно відвідують відомі проповідники та служителі з України та інших країн.

Старший пастор церкви - Юрій Шмуляр

1998 року Юрій Шмуляр розпочав служіння як помічник пастора церкви «Блага звістка» у Києві. Церква була відкрита місіонером Кім Хон Ін із церкви Йоннгі Чо. Через деякий час Юрій Шмуляр очолив церкву.

Домашні церкви

Близьке спілкування членів церкви відбувається на щотижневих зборах по домівках невеликими групами, що нагадують сімейні зустрічі. На таких зустрічах вдається глибше спілкуватися, допомагаючи один одному рости духовно. На зборах домашньої церкви кожен може бути почутий і отримати відповіді на щоденні життєві ситуації, заручитися підтримкою друзів.

Молитовне служіннє

Молитовне служіння спрямоване на підтримку і творення Церкви, своєчасної та кваліфікованої допомоги тим, хто бореться і потребує допомоги у духовному та душевному стані (Ісая 35:4-8).

Служіння прославлення

Служіння прославлення – це люди, об'єднані бажанням у пісні та музиці віддати Богові славу, подякувати Йому за все, що Він зробив для нас. Мета служіння прославлення – допомогти людям входити в Божу присутність через хвалу та поклоніння, використовуючи музичні інструменти.

Молодіжне служіння

За всіх часів, у будь-якій великій справі, молодь була рушійною силою змін.
Молодіжне служіння REVIVAL нашої церкви поєднує в собі талановиту молодь, яка шанує Бога, розвиває свої таланти, служить людям, допомагає друзям та знайомим побудувати особисті стосунки з Богом та будувати свої життя на істинних християнських цінностях!

Служіння милосердя 

Служіння милосердя "Подаруй Турботу" у напрямку служіння людям пенсійного віку та нужденним. Молитва та відвідування в лікарнях.

Тюремне служіння

Ми служимо тим, хто ув'язнений, хто не йшов за Богом і не знав Його шляхів – вбивцям, наркоманам, грабіжникам, рецидивістам, відкинутим суспільством.

Євангелізаційне служіння

Євангелізаційне служіння спрямоване на систематичну євангелізацію, а також годування по суботах нужденних.

"Реабілітаційний центр"

Робота з людьми залежними від алкоголю та наркотиків. Регулярно проводиться робота з людьми, які страждають від алкогольної та наркотичної залежності, організація подальшої реабілітації у співпраці з центрами реабілітації.

Служіння групи порядку

Церква має служіння Групи порядку. Своїм служінням ми намагаємося виявляти турботу і любов Ісуса Христа, створювати на тому місці, де ми служимо, атмосферу радості, уваги, турботи та любові до людей.

Недільна школа

Недільна Школа нашої церкви покликана до досконалості та розвитку дітей. Ми пропонуємо дітям від 2 до 12 років можливість розквітати в освітній атмосфері, яка спрямована на розвиток дитині в декількох напрямках.

Служіння для неодружених

Недільна Школа нашої церкви покликана до досконалості та розвитку дітей. Ми пропонуємо дітям від 2 до 12 років можливість розквітати в освітній атмосфері, яка спрямована на розвиток дитині в декількох напрямках.

Жіноче служіння

Зустрічі відбуваються у форматі прославлення, семінарів, свідчень та чаювання.

Поделиться:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn